Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Do zamknięcia budżetu filmu potrzebne jest mi tylko lub aż 15 dolarów i jeśli ktoś mi tu pomoże to powstanie nowy film mojej produkcji a w jeden z ról pojawi się Eric Roberts.

Liczę na szybki odzew bo chciałbym nakręcić ten film jeszcze w tym roku czyli 2013, bo obawiam się że w przyszłym mogę nie mieć czasu, a i Eric może być też zajęty :)

Na wszelkie wątpliwości lub pytania z chęcią odpowiem.

ercer

Eric gra w filmach za 20$, wiec 15$ to za malo.

24_10_2012

Mi się udało wynegocjować z Ericiem że ja wezmę za swoją pracę przy filmie 14$ a on się zgodził na pozostałą kwotę z budżetu.

ercer

Niech mnie drzwi scisna! Bajecznie to rozegrales!
Tylko musisz sie spieszyc z dopieciem budzetu do konca roku, bo Eric w 2014 chce zagrac jedynie w 50, gora 60 filmach.

24_10_2012

Staram się śpieszyć, ale na razie odzew zerowy odnośnie datków, każdy by tylko tuzinami (lub nawet grosami) oglądał filmy z Ericiem Robertsem, ale dopomóc w tworzeniu kolejnego filmu to już nie ma chętnych.

ercer

Słabo ci wyszedł ten joke. Pociesz się tym, że za każdy ze swoich dwustu gniotów Roberts i tak dostaje więcej niż ty zarobisz w rok...

baron666

Znaczy sie Panie baron666, od Pana też nie mam co liczyć na żaden wkład finansowy w moje przedsiewzięcie filmowe czy tez mogę liczyć?, bo sam już nie wiem, tak czasem ludzie piszą zakamuflowanymi metaforami że człowiek się w nich gubi. Napisałby Pan jak człowiek np: daje 2 $, a tu jakieś tylko jołki połki mi pan pisze.

ercer

Hehehe, dobre stary, uśmiałem się. Jak już nakręcisz tego hiciora, to na pewno pójdę do kina, lub kupię płytkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones