Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Olbrzymia charyzma ekranowa, niesamowity talent dramatyczny i komediowy. Świetny start w ,,Królu Cyganów". Potem wzruszający ,,Przybłęda" i ciężki wypadek samochodowy. Powrót w wielkim stylu w ,,Star 80" i ,,Papieżu z Greenwich Village". Dobra gra w ,,Uciekająceym pociągu" i przebłysk talentu ,,Ambulansie". Cóż, opinia hulaki odstraszyła dobrych reżyserów i zostały mu kiszkowate scenariusze. Może z wyjątkiem ,,The nature of the beast", niezależnej ,,La Cucarachy" i ,,Spuna".

użytkownik usunięty
Arris1981

Zgadzam się. To pierwszorzędny aktor charakterystyczny, który niestety występuje teraz w drugorzędnych, najczęściej sensacyjnych filmach. Szkoda.

Badzo go lubię jako aktora. Wielki zmarnowany talent, który można było tak świetnie wykorzystać... Gdyby to on zabłysnął a nie Julia to świat na pewno więcej by skorzystał :)

blacki

Tak to fakt że to olbrzymi talent,ale niestety ostatnio gra w beznadziejnych filmach akcji:/:/:/A szkoda...

Arris1981

Tez niestety sie podpisuje pod tymi wypowiedziami :(

savage

Najlepiej wszyscy pogrążmy się w żałobie :D ;)

blacki

dołączam się do żałoby;-( to hamstwo że on nie jest bardziej znany od siostry, ten facet ma o niebo lepszy uśmiech od niej, ma miłą twarz i w ogóle jest bardzo przystojny mimo że już ma ponad 50 lat

ElizabethBathory_3

Aż się łezka w oku kręci. Film "Star 80" obejrzałem chyba z 5 razy, dla niego. Rzadko mi sie zdarza być pod takim wrażeniem jakiejś kreacji aktorskiej. Równie świetny (ale by też świetny scenarousz) w "Królu Cyganów". Rewelacja w "Uciekającym pociagu". Dobrze że chociaż w ogóle gra. Może na starość jego kariera powróci na należne jej tory.

blacki

"Zaloba"?-A nie sadzisz -nie sadzicie,ze po takim straszliwym wypadku samochodowym,spiaczce,uszkodzeniu przy tym mozgu ,narkotykach ,alkoholu i tak sie odbil od dna-niewielu sie to udaje ...DLatego nie-zaloba lecz zwyciestwo-a jego siostra ?No coz -przereklamowana jak wiele innych aktorow-duzo szumu o nic...

savage

Też się podpisuję i to oburącz. Żałuję dogłębnie że tak rzadko mam okazję oglądać pana Erica w czymś innym niż sensacyjne filmidła klasy B. Znakomity aktor, aa do tego przystojny facet o tygrysich oczach i, jak widać na załączonym obrazku, przeuroczym uśmiechu :)

Arris1981

ha, Salvatore z Batmana jakos dziwnie znajomo wygladal :) stary dobry Eric Roberts....

horovitz

zgadzam się z Wami wszystkimi,świetny aktor

Arris1981

Dużo lepszy aktor od ironio swojej sławniejszej siostry

Arris1981

a mama mi opowiadała,że w którymś momencie jego kariera bardzo szybko i dobrze się rozwijała i był znany w hollywood i były to czasy przed julią.tak więc chyba nie można mówić,że jego siostra się wybiła a on nie,po prostu ich losy się odmiennie potoczyły.

Arris1981

Początek kariery miał wielce obiecujący potwierdzaja to 3 nominacje do złotych globów i jedna do Oscara, potem się skończył.

Arris1981

rzekłbym wzloty i upadki, trochę dobrych filmów, później kaszanki, później s powrotem lepiej, a następnie w dól... tak w kółko

Arris1981

ale za to teraz w "The Expendables" odegrał naprawdę świetną rolę... w tym filmie w obecności tylu gwiazd, jego gra podobała mi się chyba najbardziej, choć nie jestem fanem Eric'a Roberts'a

Arris1981

To nie marnotrawstwo. On po prostu niektóre propozycje odrzuca. Jego siostra zrobiła błyskotliwa karierę, bo przyjmowała wszystkie propozycje filmowe z gniotami włącznie, a talent średni...Eric też ma ciągotki do gorzały, stąd te wzloty i upadki.

Arris1981

racja, a aktor z niego jest dobry. Moim zdaniem jednak bierze udział w słabych przedsięwzięciach.Julia może mu buty wiązać.

Arris1981

Zgadzam się z większością z was. Facet ma twarz i charakter pasujący do gry w największych produkcjach. Jeśli myślę o człowieku, którego nie należy "denerwować" , to przedstawia mi się Eric Roberts :). A gra w takich gniotach, i to po 10 rocznie...szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones