Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Byle nie schodził poniżej 40 filmów na rok. Jestem autentycznie ciekaw, ile wynosi jego średnia gaża. Pewnie za niektóre role dostaje skrzynkę piwa, ciepły posiłek i forsę na taksówkę.

Pete_P

Moze nie lubi bywac w domu ;)

PIOTREK_7

Istny tytan pracy. Zaraził tym swoją córkę, która od młodszych lat biega na plany filmowe.

PIOTREK_7

A u nas nie chcą pracować do 67....:)

m_taraszewski

Przepracowanie versus nieróbstwo oraz zbyt mały hajs! Lenioholizm kontra pracoholizm?

Pete_P

Tyle, że mel blanc podkładał głosy do krótkich kreskówek. ;)

Pete_P

99% ludzi chodzi do pracy 5-6 razy w tygodniu :) to i aktor też może :)

andre_

Z zawodu jest aktorem, plan filmowy to jego miejsce pracy, a w robocie trzeba zap..ierdz.ielać :)

andre_

Zobaczysz, ze jak skończy 67 też będzie dawał radę...

m_taraszewski

Robi to co lubi :)
Taką mam nadzieję … No chyba że wpadł w długi i musi odrobić parę dolarów :D

andre_

Jest milionerem. Po prostu lubi grać a te rólki są bd płatne

Pete_P

Gostek ma tylu tytułów w filmografii, że można pomyśleć że występuje w porkach, a nie w fabularnych. :-)))

Pete_P

Chyba walczy o rekord świata :) i chce chyba zaorać swojego agenta. Ten to musi kombinować. Ja chcę jakiś film dokumentalny o tym wszystkim.

Pete_P

Może facet nie umie odmawiać i przyjmuje każdą ofertę, albo wziął sobie za cel rekord, który nie prędko zostanie pobity - przejdzie do historii legend kina, a może odpuści zwolni tempo jak dostanie w końcu oscara, któż to wie. Fani Erica mają trochę pozycji do obejrzenia..

andreww24

Teraz liczniejsi to są fani jego córki. Zmiana pokoleniowa :)

Pete_P

Gra w filmie tyle czasu co statysta w reklamie to żaden mi to rekord

Pete_P

Tylko czym? Tym że gra w każdym filmie epizod minutowy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones