Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Życie tego faceta to non-stop film. Przez moment (rok 2015) myślałam, że kółko w myszy mi się popsuło :P. Jakiekolwiek by te filmy nie były, to gość z planu chyba nie schodzi. Jak on to ogarnia? Czy w ogóle kojarzy te filmy, w których zagrał? Ha! Ja go kojarzę tylko z "Najlepszych z najlepszych". Szkoda, że niestety o nim jako o aktorze nie można tego powiedzieć. Koleżka się nie szanuje, trzaska, co się napatoczy. Uprawia trochę taką prostytucję aktorską. Nic dziwnego, że nie ma lepszych propozycji, jak jego role są takie...niezidentyfikowane, nieokreślone. Mógłby być bardziej wybredny. Ale z drugiej strony, można rzec, aktor pełną gębą, od razu widać, że to jego zawód. W przeciwieństwie do innych znanych aktorów (w niczym im nie umniejszając), którzy robią sobie kilku czy kilkunastoletnie przerwy w graniu (aktorki Jane Fonda, Liza Minnelli).

Morenita

Christopher Lee też się nie ograniczał. Czy to oznacza, że się nie szanował? Lee zresztą mówił, że on po prostu ról nie odmawia. Ja bardzo lubię takich aktorów co trzaskają tak mocno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones