Eric RobertsI

Eric Anthony Roberts

7,4
7 986 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Roberts

Czyżby nie mógł się przebić przez "piętno" nazwiska ?

Rob_Rock

Julia Roberts zrobiła wielką karierę i to dzięki sobie a nie sławnej rodzinie- jej siostra też jest aktorką ale tylko Julia zrobiła wielką karierę jest wg mnie najlepszą aktorką a on cóż może wolał sie usunąć w cień widząc powodzenie siostry ...

Rob_Rock

a kto jest jego siostrą ? oO

LoveKiller

Julia Roberts

_Candy_

Julia Roberts to prawdziwy fenomen jakich niestety wiele. Zrobić karierę w Hollywood będąc jednocześnie nieatrakcyjnym i pozbawionym talentu....

Eric jest doskonałym aktorem, zarabia fortune a dla ludzi, którzy w kinie sięgają pamięcią poza rok 2000 to nie jest bratem sławnej siostry, przynajmniej mnie jest ciężko tak powiedzieć o gościu, ktory był nominowany do Oscara i trzykrotnie do złotych globów i wiele kapitalnych kreacji w hollywoodzkich produkcjach, które nie przyniosły jednak żadnych nagród.

Tracker

Zgadzam się, zdecydowanie niedoceniany aktor.

Tracker

Pamiętam tego aktora z filmu "Uciekający pociąg". Była to rola rewelacyjna i nie wiem czy kiedykolwiek siostrzyczka dorówna takiej grze aktorskiej.
Z chęcią bym obejrzał więcej filmów z wcześniejszych lat, bo na bank grał w dobrych filmach (widać to po ocenach i komentarzach userów). Niestety z tamtych czasów oglądałem jeszcze "Najlepszy z najlepszych" i kontynuacje.

Z tytułem się nie zgodzę, bo wcześniej to on był znanym aktorem, który miał tam jakąś siostrę. Niestety losy inaczej się potoczyły i Eric stracił na tym strasznie. Grał w mistrzowskich filmach, a teraz gra w filmach klasy B. Czasem się zdarzy, że zagra epizod w dobrym filmie, ale to już nie to samo. No cóż Hollywood rozsławiło siostrzyczkę przez filmy o tematyce romantycznej:(

Tracker

Powołujesz się na jedną nominację do Oscara, podczas gdy Julia zdobyła jednego i miała jeszcze dwie nominacje. Jednocześnie uważasz ją za pozbawioną talentu. Przeczysz sam sobie powołując się na tą nagrodę. Eric zaczął rozmieniać się na drobne. A jego siostra zrobiła karierę, jeśli już negować jej talent, to właśnie przez swoją atrakcyjność. Możesz tak nie uważać, ale to Twoje zdanie. Stała się megagwiazdą po zagraniu w komedii romantycznej, więc widzowie jednak powszechnie uznali ją za bardzo atrakcyjną.

NickError

a od kiedy Oscar jest wyznacznikiem talentu? Ja zawsze myślałam że to nagroda popularności ;)

LoveKiller

No właśnie strasznie dziwny ludzie mają poglą na te "nic nie warte" Oscary. Ci sami ludzie biadolą, że jakiś aktor Oscara nie dostał, a jednocześnie podkreślają, że ich ta nagroda nie obchodzi. I jeszcze co roku śledzą przebieg oscarowej gali. Oczywiście Oscar nabiera dla nich znaczenia, gdy nagrody zostaną przyznane po ich myśli.

NickError

Może jak się nauczysz czytać ze zrozumieniem NickError, to zauważysz sens tego co napisałem. Ja sobie nigdzie nie przeczę, nie powołuję sie nigdzie na oskara jako wyznacznik aktorskiego geniuszu i nie porównuję liczyby nagród Erica i Julii.
Napisałem wyraźnie, że ciężko jest nazywać Erica Robertsa bratem sławnej siostry, gdyż on sam jest sławny jak cholera i nie jest sławny z niczego. Rozumiem, że ktoś może powiedzieć, że Don Swayze to brat sławnego brata, ale Eric nie stoi w cieniu swojej siostry. Zaryzykuje stwierdzenie, że cieszy sie wśród ludzi większą popularnością. Julia jest lubiana przez producentów i wielkie studia, niekoniecznie przez ludzi....

Żeby nie było, dla mnie oskar nie ma żadnego znaczenia. Julia może mieć 5 oskarów bo akademia tak uzna, ale nie jest to żadnym wyznacznikiem jej talentu, tak jak wyznacznikiem Talentu Erica nie jest nominacja za 'Runaway Train', ale raczej jego kreacja w tym filmie, sama w sobie. Rozumiesz?

Tracker

Eric to moim zdaniem aktorski relikt. Poza małą rolą w "Mrocznym Rycerzu" gdzie zagrał po 1990? Ale tak, żeby ludzie od razu go z nią skojarzyli? Nie chcę uważam Julii za najlepszą aktorkę wszech czasów, ale moim zdaniem jest dzisiaj o wiele popularniejsza. Nie tylko wśród producentów. Bo skoro regularnie dostaje angaż w kasowych hitach, to znaczy, że ludzie generalnie chcą ją oglądać na ekranie. W zasadzie od "Pretty Woman" co 2, 3 lata gra w filmach, które możną z nią skojarzyć. I to może kiepski przykład, ale choćby liczba ocen na filmwebie o czymś świadczy. Nie sama ocena, ale ilość.
Co do talentu, to nie chcę się sprzeczać. Zresztą nie mam zamiaru pomniejszać popularności, ani talentu Erica.

NickError

Nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc 'aktorski relikt'? Że aktor starszej daty? Gdzie zagrał po 90 roku? Tylko z pamięci - 'Specjalista' ze Slajem, Juno,Odyseja Konczałowskiego, The Cable Guy, Doctor Who,Spun,jedna z głównych ról w serialu 'Less than Perfect', Dead or Alive a tylko ostatnimi laty rola w serialu 'Herosi', wspomniany 'Dark Knight'(gdzie wcale nie zagrał takiej małej roli), główna rola negatywna w 'Expendables', teraz też nakręcił jakiś duży film z Amandą Seyfried(czy jak jej tam). Nie wspominam nawet o hitach rynku video z lat 90tych. To wszystko składa się na ogromną popularność(której zresztą byłem świadkiem) w Stanach. Jeżeli jest cie wszedzie pełno, szczególnie w tv, to robisz się mega popularny a Eric jest dosłownie wszędzie. Nie musza to być wielkie kinowe hity żeby ludzie rozpoznawali go na ekranie z nazwiska i raczej mało kto kojarzy go z Julią, wielu ludzi wcale nie ma pojęcia, że to jej brat. Dla nich to poprostu Eric Roberts - aktor, którego kojarzą z dziesiątek filmów. Julia robi kinowe hity, które oglądają głównie kobiety, ale nie ma jej wszędzie. Do tego nie jest zbyt atrakcyjna ani najmłodsza, więc ta popularność słabnie. Eric nie jest młody, ale ma cholernie charakterystyczną twarz i głos. Dlatego nie uważam aby można było o nim mówić 'brat sławnej siostry', gdy sam jest cholernie sławny i nie bez powodu bo sam grał w wielkich hitach a 'Expendables' jest tego najnowszym przykładem. Grubo wątpię aby jakikolwiek z obecnych filmów Julii zrównał się finansowo i medialnie z EX

Tracker

Poddaję się.

Rob_Rock

No z tego co ja pamiętam to w latach 90, Eric byl bardziej popularny niż Julia. Moglbym nawet rzec, ze to ona zyla w jego cieniu. Nie wiem jak jest teraz.

Pijany_Mistrz

przejrzałem sobie przed chwilą filmografię Julii i szczerze Wam powiem ,że jak dla mnie to Ona ma rozpoznawalne i kojarzone z Nią parę tytułów ... bardziej by pasowała do określenia relikt aktorski ...
i jakoś ta końska jej gęba mnie nie kręci ... zastanawiam sie dlaczego jak ktoś jest znany musi być seksowny .... chyba ze jest gruby ... ale i teraz zaczyna sie na to lans

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones