Dacre Montgomery

7,9
7 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dacre Montgomery

Po tym co zrobił w Stranger Things, wskoczył do czołówki moich ulubionych aktorów. Ma chłopak talent i wielką charyzmę, a do tego wygląd. Choć Billy zachowywał się jak dupek, nie umiałam go nienawidzić. Wręcz przeciwnie. Obok Jonathana stał się moją ulubioną postacią. No i słuchamy tej samej muzyki (a przynajmniej kiedy pojawia się Billy, to w tle lecą moje ulubione piosenki). Cóż tu dużo mówić, mam nadzieję, iż ci z Hollywood to docenią i oprócz Power Rangersów będę miała jeszcze wiele okazji do oglądania go na wielkim ekranie :)

Alex_Stark

Co do talentu to się zgodzę - Czy najseksowniejszy trudno mi ocenić może też dlatego że jestem facetem, ale urodę ma raczej bardzo specyficzną ;)

buterfly

Haha tzn ja mam po prostu fioła na punkcie lat 70, 80 i 90, a on wyglądał jak jakiś rockman wyjęty żywcem z tych dekad więc myślę, że to dużo dało :)

Alex_Stark

Też mam do tych lat słabość - Chociaż chyba już w latach 90-tych tak się nie ubierano, no chyba że byli to wyjątki w postaci muzyków ;)

buterfly

Tak w 90 to już fryzury inne, ubrania itd. ale chodziło mi o ogół ;)

Alex_Stark

Raczej ogół pewnych grup ;)

Alex_Stark

A ja mogę się z twoją oceną zgodzić bo jest Aflą z zachowania i to kobiety lubią zdecydowany i konkretny. Ostatnio go widzialem w Power Rangers i fajnie wyszło.

Alex_Stark

Scena gdy pierwszy raz pojawia się w ST a wtle leci "Rock you like a hurricane" genialna.

użytkownik usunięty
Alex_Stark

gra świetnie stuprocentowego wkurzającego gnoja ,ale o ile ja pamiętam to takich "przystojnych" lało się w morde w liceum bo sami się o to prosili ,ale gra świetna,,,,,,,seksowny? masz problem ze wzrokiem ,,kurdupel ,małe świńskie oczka,i ta kretyńska fryzura ,ja jako stary zgred pamiętam świetnie ze szkoły takich gwiazdorów zapóźnionych bo jakoś z powodu żelaznej kurtyny chyba wszystkie mody przychodziły mam wrazenie do nas z lekkim poślizgiem.........no i widwało się wcale nie tak dawno podobnych filmowemu Billem'u osobników,,,,,,a film zarąbisty ,bo choć grają dzieci,,,no to film niekoniecznie dla dzieci,,,,a tak z innej beczki Winona Ryder spieprzyła role bo przerysowała ale t już inny temat.......

Chyba kogoś zapiekło, że chłopak ma powodzenie ;)

Alex_Stark

jestem hetero ale jak widzę tego chłopaka to mi "staje", ma absolutnie wszystko, charyzmę, temperament, talent, osobowość, świetnie wygląda, scena w ST gdy ojciec go bije doskonała, podniósł ten dobry serial o dwa poziomy do góry

Alex_Stark

Ja powiem inaczej - on jest tak średnio przystojny. Ale nadrobił to mega charyzmą, przez co w oczach kobiet może wydawać się bardzo przystojny i seksowny. Ot, cała jego tajemnica. Skubany wie, jaj to się robi.

Alex_Stark

Z twarzy i sylwetki faktycznie mega seksowny i mi się podobał, ale no mógłby być troszku wyższy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones