PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643999}
2,0 25
ocen
2,0 10 1 25

The Dead Want Women
powrót do forum filmu The Dead Want Women

Premiera...

ocenił(a) film na 3

...tego wybitnego arcydzieła kina klasy E miała miejsce 1.05.2012 - tak żeby można było odblokować możliwość wstawienia "1" :]

Aphro

ja też chciałabym mieć możliwość wstawienia uroczej jedynki, na którą bez wątpienia ten film zasługuje.

puchus_kubatek

Bez przesady, pierwsze 25 mint nawet spoko i rozbierane sceny są :) Eric Roberts który rucha dupeczkę nie jest wart dodadkowego +1 ? Panowie, trochę serca.

Moondog

wybacz, ale jestem kobietą i takie rzeczy mnie nie ruszają :P

puchus_kubatek

Klaskałaś na Magic Mike'u? Jeśli nie to wytłumacz jakim cudem ludzie pobierają filmy typu Dead Want Women, przecież tu już przed seansem wiadomo, że będzie kiła (bo niby jakim cudem Full Moon ma wydać coś dobrego, w dodatku jeśli reżyserem jest twórca Evil Bonga 3 i Gingerdead mana?). ;]

Moondog

Nie, nawet nie widziałam tego jakiegoś Magic Mike'a... Jakim cudem pobierają? zapewne tak jak ja - przez przypadek... wchodząc na torrenty i klikając wszystko, albo prawie wszystko z jakiejś wybranej dziedziny...

użytkownik usunięty
Moondog

mogli chociaż gacie ściągnąć, bo tak to raczej nie poruchali ;)
ale scenka warta plus 1, więc z serca dam 2 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones