PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587668}
2,6 1 202
oceny
2,6 10 1 1202
Sharktopus
powrót do forum filmu Sharktopus

Mogę z całym przekonaniem powiedzieć że ten film to nieporozumienie. Robertsowi już chyba głód do tyłka zajrzał skoro w tym "dziele" wystąpił. To już mógł pożyczyć od siostry jak nie miał na spłatę kredytu :)

ocenił(a) film na 8
maurycy_86

ja w takich chwilach lubię wierzyć, że aktor miał poczucie humoru i potrafi się z siebie śmiać ;D a w takim przypadku duuuży szacun za rolę :D chociaż jest 50/50 więc nie wiadomo, jeśli był do tego zmuszony to to smutne rzeczywiście :P

ocenił(a) film na 8
maurycy_86

chociaż widziałem w internecie fragment wywiadu w którym on (albo reżyser) mówi, że to jest film klasy C lub D i o to chodziło, świetnie się bawili tworząc go :P więc osobiście myślę, że cały film jest dla jaj i Roberts też wystąpił w nim "for fun" ;)

użytkownik usunięty
maurycy_86

uzalezniony od narkotykow seksoholik z problemem alkoholowym gra w czym popadnie. wystarczy spojrzec na ilosc filmow w jakich wystepuje rocznie.
sam film nieporozumieniem nie jest, bo wszytko jest takie jak powinno byc. Ośmiorekin jest spoko. your argument is invalid

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones